
Шарнірна лялька з с аксесуарами в коробці
355 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0001134
+380 (50) 720-20-29
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шарнірна лялька, рухливі шарніри. Відмінність шарнірних ляльок від звичайних ляльок - наявність рухомих шарнірних з'єднань частин тіла на місці суглобів, що дозволяє такій ляльці приймати практично будь-які пози, подібні до поза живого тіла.
У комплекті Лялька, сумка, люстерко, стільчик, трюмо.
Висота ляльки 16 см
Розмір коробки: 38смх18смх6см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Веселка |
| Тип | Лялька |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 16 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴



